Minuty 0
Sekundy 0
18.04.2015

Adam Czerwiński: Bieganie musi sprawiać przyjemność

Utytułowany biegacz krakowskiego Wawelu, 26-letni Adam Czerwiński został w piątek, 17 kwietnia zwycięzcą drugiej edycji Biegu Nocnego na dystansie 10 km, który rozpoczął trzydniowe Krakowskie Spotkania Biegowe.

18.04.2015

Kuba śpi, mama biega…

Agnieszka Cader z Zabierzowa, mama 19-miesięcznego Kuby, była bardzo szczęśliwa po  piątkowym  Biegu Nocnego. Zwycięstwo i bardzo dobry wynik – 00:36.08 są kolejnym potwierdzeniem, że urodzeniu syna wróciła już do wysokiej formy.

17.04.2015

Adam Czerwiński i Agnieszka Cader triumfatorami Biegu Nocnego!

Reprezentant Wawelu Kraków Adam Czerwiński i Agnieszka Cader z Zabierzowa zwyciężyli w drugiej edycji Biegu Nocnego na 10 km, będącego pierwszą odsłoną trzydniowych Krakowskich Spotkań Biegowych. Trasę wiodącą z Błoń Krakowskich, przez Rynek Główny, Bulwary…

26.03.2015

Nocny Bieg Strażaków

W ramach Biegu Nocnego na 10 km, który odbędzie się 17 kwietnia, zorganizowana zostanie I eliminacja Pucharu Polski w Biegach o Puchar Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej. Zapraszamy wszystkich Strażaków do startu w Krakowie!

02.03.2015

Bieg Nocny na 10 km: uwaga – zmiana opłaty startowej

Przypominamy, że jeszcze tylko do końca dzisiejszego dnia (2.03.2015) obowiązuje opłata za start w Biegu Nocnym na 10 km w wysokości 30 zł.

16.01.2015

Ruszyły zapisy do imprez towarzyszących 14. Cracovia Maraton

Uruchomione zostały zapisy do trzech imprez – Mini Cracovia Maraton, Cracovia Maraton na Rolkach i Biegu Nocnego na 10 km – wchodzących w skład Krakowskich Spotkań Biegowych, których zwieńczeniem będzie 14. edycja Cracovia Maraton.

18.05.2014

Dawid Kubiec: pomogła mi świetna atmosfera zawodów

Bardzo ciekawy pojedynek stoczyli w IX Mini Cracovia Maraton Dawid Kubiec ze Starachowic i krakowianin Andrzej Lachowski. Skuteczniej finiszował ten pierwszy i to on został zwycięzcą sobotniej rywalizacji na dystansie 4 200 m.

17.05.2014

Andrzej Lachowski: Kraków lubi biegać nocą

Zwycięzca  Biegu Nocnego Andrzej Lachowski zaraz po starcie wysunął się na czoło i nie oddał już prowadzenia, wyprzedzając drugiego na mecie Łukasza Wronę o 44 sekundy.

17.05.2014

Iga Kopiec: takie bieganie może być relaksujące

Iga Kopiec, po dwóch miesiącach regularnych treningów w Klubie Sportowym Cracovia 1906, odniosła pierwszy, duży sukces. W piątek, 16 maja była najszybsza wśród pań podczas Biegu Nocnego na 10 km, otwierającego trzydniowe Krakowskie Spotkania Biegowe,…

16.05.2014

Andrzej Lachowski triumfatorem Biegu Nocnego

Czołowy zawodnik wielu dotychczasowych krakowskich imprez biegowych i mieszkaniec podwawelskiego grodu Andrzej Lachowski okazał się zwycięzcą Biegu Nocnego na 10 km, który był pierwszym akordem trzydniowych Krakowskich Spotkań Biegowych.